Interiérový parapet - svamont

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Interiérový parapet

Doplňky


INTERIEROVÉ PARAPETY  


Parapety:
Trieda Exclusive, drevené Werzalit
Použitie:
Vnútorné drevené parapety Werzalit vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vnútornú úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu a výhodnej cene sú ideálnym riešením ako pre novostavby, tak aj pre rekonštrukcie. Parapetné dosky Werzalit sú zaradené medzi najpredávanejšie drevotrieskové parapetné doskyv Európe.
Parapetné dosky môžu zmeniť štýl celej miestnosti. So špeciálne vyvinutým autentickým dizajnom držia krok s klasikou, módou, ale aj trendom, ktorý nepodlieha času ani móde. Popri skvelej kvalite si Vás získajú svojím pôvabom. Možnosti kombinácie sú neohraničené.
Údržba:

Tieto parapety majú stabilizovanú farbu dekoračného materiálu, ľahko sa udržujú a odolávajú kyselinám a vodnému kameňu. Drobné znečistenia na povrchu je možné ľahko odstrániť čistiacimi prostriedkami.
Výhody:

• Extrémna odolnosťou voči mechanickému poškodeniu vysokým teplotám, vlhkosti, tlaku a všetkým v domácnosti používaným kyselinám a lúhom
• stabilizovaná farba dekoračného materiálu
• ukážková jednoduchosť spracovania

Technické parametre:

Materiál:
prírodne navoskované drevo, vysokokvalitné živice Tesnosť drevotriesky WERZALIT je zaručená použitím rovnomernej štiepky. Približne trikrát vyšší podiel živice zaručí optimálne spojenie štiepky. Pomocou nasledovného pôsobenia tlaku a vysokej teploty sú póry takmer kompletne uzatvorené.
Hrúbka:
Hrúbka bez predného nosa 18 mm
Štandardná predná hrana - 40mm.
Technológia výroby
Parapet je vyrobený z prírodne navoskovaného dreva, ktoré je patentovanou vysokotlakovou metódou zušľachťované s vysokokvalitnými živicami na robustné drevené výlisky. Dosky sú bez škár, lisované z jedného kusu do formy, pričom predná hrana je integrovaná už v lisovacej forme. Nie je potrebné žiadne dodatočné prilepovanie, alebo nalepovanie prednej hrany, žiadna medzera po lepení, a tým ani možnosť napadnutia materiálu vonkajšou vlhkosťou, alebo teplotným výkyvom. Tým získavajú vysokú hustotu a pevnosť v tlaku. Jadro a vrstvy sú spolu nerozlučne spojené.
Montáž:

Parapety sa ukončujú dilatačnými koncovkami a osádzajú sa do drážky parapetného profilu. Následne sa plocha pod parapetom sa vypení polyuretánovou penou. Pri vypeňovaní treba dbať na to, aby bol parapet rovnomerne zaťažený a nedošlo k jeho vydutiu.
Farebné prevedenie:
Biela Buk     Mahagón Smrek            Zlatý dub       mramor Bianco
      
      



Doplnky:
Koncové krytky
Materiál:
plastové koncovky, nažehľovacie hrany
Farebné prevedenie:
biela a ku každému dekoru
okna

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky